Pamje nga pushimet e Yllka Kuqit

Pas sezones së ngarkuar me dasma dhe ahengje familjare këngëtarja e njohur, Yllka Kuqi ka filluar pushimet.

Në rrjetet sociale për fansat e saj, Yllka vazhdimisht po publikon fotografi të ndryshme.

39 vjeçarja nuk ka zbuluar vendin ku po pushon.

“Nona” mbetet projekti i fundit i Yllkës që e solli në bashkëpunim me Durim Malajn. “Nona” e publikuar në muajin prill në YouTube numëron mbi 15 milionë klikime./21Media

Lajmet Pamje nga pushimet e Yllka Kuqit >> Rahovci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!