Rita feston ditëlindjen, Fidani me një urim të veçantë për të

Këngëtarët Fidani dhe Rita janë prej çifteve të estradës që kanë rrëmbyer zemrat e publikut.

Sot Rita feston ditëlindjen dhe i fejuari i saj Fidani ka zgjedhur që ta urojë atë publikisht në rrjetet sociale.

Në një imazh të publikuar në instaSotry Fidani ka shruar “Ti më bën të lumtur, Urime ditëlindjen dashuria ime”.

Sa i përket aspektit profesional, ata së shpejti do të sjellin një projekt të ri muzikor, për të cilin i kanë filluar xhirimet e videoklipit./21Media

Lajmet Rita feston ditëlindjen, Fidani me një urim të veçantë për të >> Rahovci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!