“Mos harro” publikohet nga Adea Pula

Adea Pula ashtu siç ka paralajmëruar ditë më parë, sonte ka publikuar projektin e saj të ri, shkruan Rahovci.info.tv

“Mos harro” titullohet projekti që e riktheu Adean në skenë pas një pauze të gjatë.

Për muzikën dhe tekstin e kësaj kënge është kujdesur Lira.

 

“2 + 2 bëjnë 3“, “Afrikani Tungare”, “Mos U Nerrvozo”, “Miqesia”, “Tinejxhere Jam”, janë disa prej këngëve të Adeas./21Media

Lajmet “Mos harro” publikohet nga Adea Pula >> Rahovci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!