KV Peja niset drejt Turqisë për Kupën Ballkanike

Kampioni i Superligës dhe Kupës së Kosovës në volejboll, KV Peja, meshkujt, ka marrë rrugë drejt Turqisë aty ku do garojë për Kupën Ballkanike mes datave 20-21 shtator.

Federata e Volejbollit të Kosovës (FVK) do të njoftojë me kohë për agjendën e ndeshjeve. FVK i uron fat dhe përfaqësim sa më dinjitoz Pejës në këtë kompeticion./Rahoveci info/

Lajmet KV Peja niset drejt Turqisë për Kupën Ballkanike >> Rahoveci info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!