Adelina Berisha paralajmëron këngën e re

Këngëtarja Adelina Berisha ka paralajmëruar një projekt të ri muzikor.

Në Instagram, këngëtarja ka thënë se kënga e saj e re do të publikohet shumë shpejt.

Adelina nuk ka zbuluar asgjë rreth këtij projekti.

Ndryshe, “Ma kadal” mbetet projekti i fundit nga Adelina në bashkëpunim me Sabianin. Kënga është publikuar më 1 korrik dhe deri tani ka arritur mbi 4 milionë klikime në Youtube./21Media

Lajmet Adelina Berisha paralajmëron këngën e re >> Rahovci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!