Melinda Ademi dhe Finem vijnë në bashkëpunim

Një dyshe që ndoshta nuk e keni menduar se do të vijnë në bashkëpunim, në fakt kanë gati këngën e re.

Melinda Ademi dhe Finem për herë të parë në një duet, i cili do të publikohet me videoklip.

Përmes Instagramit, dyshja publikuan fotografi nga xhirimet e këngës së re.

Ndjekësit e të dy artistëve u shprehën entuziastë për projektin e radhës të dyshes.

“Le të digjen” i thotë Melinda Finemit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by FINEM (@itsfinem)

Ende nuk është bërë i ditur titulli i këngës dhe data e publikimit.

E fundit nga Melinda është “A m’ke dasht” në bashkëpunim me Ledri Vulën, ndërkaq nga Finem “Tipa”./21Media

Lajmet Melinda Ademi dhe Finem vijnë në bashkëpunim >> Rahovci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!