“Milano” nga Melinda dhe Finem publikohet të premten

Melinda Ademi dhe Finem kanë bashkuar forcat për një bashkëpunim, i pari i dyshes.

“Milano” quhet kënga që i sjell së bashku artistët.

Tashmë ka një datë publikimi, dhe “Milano” siç kanë njoftuar artistët, publikohet të premten/ më 23 shtator, në orën 18:00.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by FINEM (@itsfinem)

Që kur u bë publik lajmi se dyshja vijnë me këngë të re, fansat qenë entuziast për projektin e ri.

E fundit nga Melinda Ademi është “A m’ke dasht” në bashkëpunim me Ledri Vula, ndërkaq nga Finem “Tipa”./21Media

Lajmet “Milano” nga Melinda dhe Finem publikohet të premten >> Rahovci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!