Për rikthimin në skenë Adea Pula organizoi një festë përrallore

Rikthimin në skenë këngëtarja e njohur Adea Pula e festoi mbrëmë me familjen dhe shoqërinë e saj.

Një festë e organizuar në mënyrë përrallore e emocioni 27 vjeçarën, shkruan Rahovci.info.tv

“U argëtova shumë në festën time private të nisjes së “Mos harro”. Faleminderit të gjithëve që e bënë këtë natë kaq të veçantë”, ka shkruar Adea në Instagram ku ka publikuar fotografi nga ky organizim. 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Adea Pula 🧿 (@adeapula)

“Mos harro” titullohet projekti që e riktheu Adean në skenë pas një pauze të gjatë. Kënga e publikuar më 18 shtator deri tani në youtube ka mbledhur mbi 111 232 shikime./21Media 

Lajmet Për rikthimin në skenë Adea Pula organizoi një festë përrallore >> Rahovci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!