A do t’i rikthehet ekranit Fehmi Ferati?

Fehmi Ferati i ftuar sonte në 21 Gradë të Rahovci.info tregoi arsyet se pse hoqi dorë nga puna e showman-it!

Ai tha se ka nisur një biznes, por më mirë një showman apo?

Ferati tha se ka plane dhe se në një të ardhme të afërt do t’i rikthehet ekranit. Ai tha se është në përgatitje të një projekti, por se nuk zbuloi më shumë.

Ferati tha se ka 5-6 vjet që nga episodi i fundit i emisionit të tij të fundit, e ju së shpejti mund ta shihni në ekran përsëri./21Media

Lajmet A do t’i rikthehet ekranit Fehmi Ferati? >> Rahovci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!