“Kam qarë si fëmijë”, Getinjo komenton këngën e Mozzik për Hanën

Mbrëmë në mesnatë, Mozzik publikoi një këngë për vajzën e tij Hanën. Kënga titullohet “Të dua” dhe i kushtohet vajzës së tij që e ka nga lidhja me Loredanën. Në këngë reperi flet për ndarjen nga nëna e vajzës së tij dhe distancën nga Hana.

Getinjo reagoi me anë të një postimi në llogarinë e tij në Instagram duke treguar sa shumë është prekur nga kënga e re e vëllait.

“Si fëmijë kam qarë. Inshallah të shoh më të lumturin në botë, vëllai im. Se zemër më të mirë dhe të pastër se ti as unë vetë s’e kam. Të dua!”, shkruan ai në postim./21Media

 

Lajmet “Kam qarë si fëmijë”, Getinjo komenton këngën e Mozzik për Hanën >> Rahovci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!