Portreti familjar i Neki Emrës

Këngëtari Neki Emra dhe bashkëshortja e tij, Zana Zhaveli në dhjetor të vitit 2021 janë bërë prindër për herë të parë.

Ata janë bekuar me binjakë, një vajzë dhe një djalë, për të cilët zgjodhën emrat Hera dhe Aresi, shkruan Rahovci.info.tv

Fotografi të ndryshme me Herën dhe Aresin çifti publikojnë kohë pas kohe në rrjetet sociale.

Zana është e fundit ajo e cila në rrjetet sociale mbrëmë ka publikuar një portret të bukur familjar.

Kujtojmë se Neki dhe Zana u martuan në vitin 2015./21Media

Lajmet Portreti familjar i Neki Emrës >> Rahovci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!