Milot Llalloshi e përjetëson Edonën në trup

Edona dhe Milot Llalloshi, motër e vëlla e dy artistë të njohur dhe shumë të pëlqyer, që i kanë sjellur publikut këngë të shumta tash e sa vite.

Shumë duete, shumë hite, dashuria që Miloti ka për të motrën është përjetësuar në trupin e tij.

Miloti ka bërë tatuazh fytyrën e Edonës në krahë.

Përmes Instagramit ai ka ndarë pamje nga realizimi i tatuazhit.

Miloti e Edona janë të angazhuar vazhdimisht në mbrëmje muzikore.

Kujtojmë disa nga bashkëpunimet e tyre “Për ty po flas”, “Spontanisht”, “Nuk harrohet” etj./21Media

Lajmet Milot Llalloshi e përjetëson Edonën në trup >> Rahovci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!