Miranda Hashanit i është hakuar Instagrami

Këngëtarja Miranda Hashani ka rënë pre e hakerëve.

Asaj ia kanë hakuar rrjetin social Instagram.

Përmes një postimi në Facebook, ajo ka njoftuar se ‘i është hakuar e po shpërndahen informata të gabuara’.

“Të dashur miq te mij në Facebook dhe Instagram, ju informoj që profilin tim në Instagram dikush ma ka hakuar dhe po shpërdan informata të gabuara, mos u besoni nuk jam une”, shkroi ajo./21Media 

Lajmet Miranda Hashanit i është hakuar Instagrami >> Rahovci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!