“Boma ni tel” publikohet nga Dafina Zeqiri

Këngëtarja Dafina Zeqiri ka publikuar projektin e ri muzikor, shkruan Rahovci.info.tv

Këtë herë Dafina ka bashkuar forcat me Ron Zaitin. Bashkëpunimi i dyshes titullohet “Boma ni tel”.

Dafina e Roni këtë këngë e kanë publikuar të shoqëruar edhe me një videoklip unik.

Kujtojmë se, ky nuk është dueti i parë i Ronit dhe Dafinës. Dyshja në vitin 2021 sollën këngën “Murder on the dancefloor”./21Media

Lajmet “Boma ni tel” publikohet nga Dafina Zeqiri >> Rahovci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!