Llapi dhe Malisheva ndajnë pikët, Dukagjini merr fitoren pasi fitoi ndaj Ferizajt derisa Drita mundi Drenicën

Llapi dhe Malisheva kanë luajtur baras 1-1 në kuadër të xhiros së nëntë në Albi Mall Superligë.

Ishte një ndeshje me ritëm shumë të lartë dhe me raste të mira shënimi nga të dyja skuadrat.

Dukagjini ka marrë fitoren e parë në Albi Mall Superligën e Kosovës këtë sezon.

Skuadra nga Klina ka mposhtur Ferizajn me rikthim me rezultat 4-1.

Drita është rikthyer te fitoret në Albi Mall Superligën e Kosovës në futboll, pasi ka mposhtur Drenicën me rezultat 2-1.

Drita e nisi për mrekulli ndeshjen, kur vetëm pas pesë minutave kaloi në epërsi. /Rahoveci info/

Lajmet Llapi dhe Malisheva ndajnë pikët, Dukagjini merr fitoren pasi fitoi ndaj Ferizajt derisa Drita mundi Drenicën >> Rahoveci info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!