Peci: Komuna e Deçanit me potencial për zhvillim ekonomik

Në vazhdën e takimeve me kryetarë të komunave me qëllim të thellimit të bashkëpunimit në sektorin e bujqësisë, Ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Faton Peci gjatë ditës vizitoi komunën e Deçanit, me ç’rast qëndroi për vizitë në kabinetin e Kryetarit të Komunës së Deçanit, Bashkim Ramosaj. Përmes bashkëbisedimit me Kryetarin Ramosaj, Ministri Peci u njoh nga afër me potencialin…

Source

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!