Real Madridi publikon 11-shen startuese ndaj Shakhtarit

Real Madridi ka publikuar 11-shen startuese ndaj Shakhtarit, në xhiron e tretë të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve.

Real Madridi ka shënuar dy fitore në dy ndeshjet e para, kurse Shakhtar ka një fitore dhe një barazim./Rahoveci info/

Formacionet zyrtare:

Lajmet Real Madridi publikon 11-shen startuese ndaj Shakhtarit >> Rahoveci info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!