Ron Zaiti tregon se si është të bashkëpunosh me Dafina Zeqirin

Para disa ditëve, Ron Zaiti solli bashkëpunimin e dytë me këngëtaren Dafina Zeqiri, e që është kënga e katërt e mini-albumit të tij.

Për emisionin “In&Out” të Rahovci.info, Roni ka treguar se si është të bashkëpunosh me Dafina Zeqirin.

Ai ka përshkruar si eksperiencë të veçantë.

“Me punu me Dafinën është një eksperiencën e veçantë, e papërshkrueshme”, ka thënë ai për Dafinën.

Bashkëpunimi i dytë me Dafinën, titullohet “Boma ni tel” dhe ka arritur mbi 600 mijë klikime në Youtube.

Këngëtari është shprehur i lumtur me reagimet që ka marr për këtë projekt.

“Mashallah… shumë mirë po shkon kënga, është pritur tepër mirë…”, ka thënë Ron Zaiti./21Media

Lajmet Ron Zaiti tregon se si është të bashkëpunosh me Dafina Zeqirin >> Rahovci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!