Yjet botërore që do të donte t’i vishte disenjatorja Yllka Brada

Disenjatorja e modës, Yllka Brada, e njohur për stilin e saj të veçantë, ishte e ftuar sonte në emisionin IN&OUT të Rahovci.info.

Përveç emrave të njohur të kinematografisë dhe industrisë muzikor në vend, ajo ka veshur edhe yje ndërkombëtarë.

Mirëpo, kush janë yjet botërore që do të donte t’i vishte, disenjatorja ka treguar në IN&OUT.

Ajo ka përmendur aktorin Johnny Depp, reperin Kanye West dhe yllin televiziv Kim Kardashian./21Media

Lajmet Yjet botërore që do të donte t’i vishte disenjatorja Yllka Brada >> Rahovci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!