S4MM bëhet baba për herë të parë

Ndonësë nga ana e tij profesionale ka muaj që nuk kemi të reja, jeta e tij private po lulëzon.

Reperi i njohur nga Tetova ,Samir Selimi i cili njihet me nofkën S4MM është bërë baba për herë të parë.

Ai në instasotry ka shpërndarë një imazh në të cilin paraqitet dora e foshnjës.

Ndërkohë raportohet se gjinia e foshnjës është vajzë.

Në anën tjetër që nga muaji shkurt kur publiloi këngën “Tinëzake” në bashkëpunim me DJ PM dhe DJ DAGZ ai nuk ka realizuar ndonjë projekt tjetër./21Media

Lajmet S4MM bëhet baba për herë të parë first appeared on Rahovci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!