Uruguai dhe Koreja e Jugut ndahen në paqe

Edhe një ndeshje tjetër në Kupën e Botës “Katar 2022” mbyllet me barazim pa gola 0:0.

Në kuadër të grupit H, Uruguai dhe Koreja e Jugut janë përballur mes vete në pasditën e sotme.

Ndeshja që u zhvillua në “Education City Stadium” u mbyll në paqe 0:0.

Pavarësisht se të dyja skuadrat kishin rastet e tyre, në fund rrjetat nuk u tundën fare.

Ndryshe, Kupa e Botës vazhdon edhe me dy ndeshje tjera sot, ku nga ora 17:00 ndeshen Portugalia dhe Gana, kurse nga ora 20:00, Brazili takohet me Serbinë/Rahoveci info/

Lajmet Uruguai dhe Koreja e Jugut ndahen në paqe >> Rahoveci info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!